Klausimai-atsakymai

Kur žaisti?

Kas yra Laser Tag?

Lazerių žaidimas yra puiki alternatyva virtualioms pramogoms. Žaidimo metu dalyviai nepatiria skausmo, kaip dažasvydyje, todėl gali dalyvauti visi norintys, net ir patys mažiausi. Plačiau apie Laser Tag... 

Kas yra Shock Fight?

Shock Fight yra tas pats Laser Tag žaidimas, tik skirtas vyresniems, kurie papildomai ant rankos turi specialią apyrankę.

Kai žaidėjo davikliai užfiksuoja pataikymą, ant rankos esanti apyrankė perduoda žaidėjui elektrinį impulsą (“elektrošokas”), kuris sukelia silpną raumenų susitraukimą. Plačiau apie Shock Fight…

Ar saugu žaisti Laser Tag?

Taip, visiškai saugu. Tageriai šaudo žmogui nepavojingais infraraudonaisiais spinduliais, kurie nesukelia jokių pojūčių. Nėra jokio skausmo pataikius, kaip pvz. žaidžiant dažasvydį ir tik suvibruoja esanti ant galvos galvajuostė.

Svarbiausia laikytis žaidimo taisyklių, išklausyti instruktažą bei atsagiai manevruoti žaidimo aikštelėje.

Ar saugu žaisti Shock Fight?

Taip, visiškai saugu. Tageriai šaudo žmogui nepavojingais infraraudonaisiais spinduliais. Pataikius suvibruoja galvajuostė ir ant rankos esanti Scorpion apyrankė perduoda žaidėjui elektrinį impulsą (“elektrošokas”) arba suvibruoja (pasirenkama žaidimo metu), kuris sukelia silpną raumenų susitraukimą. Tai nekelia pavojaus sveikatai, tačiau sugeba perteikti tam tikrus fizinius pojūčius. 

Žmonėms turinties širdies negalavimų ar dėl kitų ligų, įjungiamas vibracijos režimas arba žaidžiama be Scorpion apyrankės.

Taip pat svarbu laikytis žaidimo taisyklių, išklausyti instruktažą bei atsagiai manevruoti žaidimo aikštelėje.

Kiek dalyvių gali žaisti vienu metu?

Dažniausiausiai su savimi turime 20 žaidimo komplektų, bet priklausomai nuo aikštelės dydžio ir kitų aplinkybių, žaidžiančiųjų skaičius gali būti sumažintas. 

Pvz. mūsų lauko aikštelėje komfortiškai gali žaisti iki 14 dalyvių vienu metu.

Jeigu grupės dydis yra didesnis, tai nereiškia, kad kiti nežais. Tiesiog būsite padalinti į 3 ir daugiau komandų, bei žaisite paeiliui. Kitaip tariant organizuojamas turnyras. Laukti ilgai nereikės nes žaidimas vyksta raundais (po 5-10minučių).

Koks minimalus dalyvių amžius?

  • Žaidžiant Laser Tag minimalus žaidėjo amžius 7 metai. Jeigu grupėje yra jaunesnis dalyvis, bet yra fiziškai ir psichologiškai pasiruošęs žaisti, su tėvų priežiūra leidžiame dalyvauti žaidime.
  • Žaidžiant Shock Fight minimalus žaidėjo amžius 16 metų.

Bet kokiu atveju, visiems nepilnamečiams dalyviams reikalingas raštiškas tėvų/globėjų sutikimas, kad leidžia vaikui/globotiniui dalyvauti Laser Tag arba Shock Fight žaidime. Sutikimo šabloną atsiunčiame el. paštu.

 

Kaip įtakoja žaidimo rezervaciją oro sąlygos?

Suprantama, kad esant dideliam vėjui, lietui ar esant didesnei minusinei temperatūrai nėra didelio malonumo žaidžiant. Taip pat įranga yra jautri didesniam lietui.

Visada stebime oro salygas ir jeigu matome, kad jos galimai netinkamos žaidimui bendru susitarimu perkeliame renginį į kitą dieną ar/ir laiką.

Oro salygas stebime: windy.com

Kaip vyksta rezervacija? Ar reikalingas avansas?

> Susisiekiate su mumis bet kokiu galimu būdu.

> Susitariame dėl datos ir laiko bei kitų sąlygų.

> El. paštu gaunate patvirtinimui laišką su visa informacija.

> Patvirtinate el. paštu laiško gavimą. Laukiate renginio dienos.

 

Avanso nereikalaujame, bet labai prašome įspėti iš anksto, jeigu keičiasi planai ir neplanuojate renginio.

Atsakysime jums kaip įmanoma greičiau

Susisiekime

12 + 13 =

Aktualiausios naujienos bei informacija

Kviečiame prisijungti prie mūsų soc. tinklUOSE

© arena51.lt 2024 | LaserTag vaikams ir ShockFight suaugusiems Vilniuje